Partneři webu:

sušené bylinky

sušené bylinky

sušené bylinky
V této kategorii katalogu odkazů služeb inzertnetové obchodní centrum naleznete právní, bezpečnostní a detektivní služby.
Kurzy střelby

Kurzy střelby

Kurzy střelby a přežití Cromconsulting
Jsme organická skupina nezávislých specialistů, disponující rozsáhlými teoretickými i praktickými znalostmi z oblasti bezpečnosti, práva a státní správy, nabytými dlouholetými zkušenostmi v soukromoprávní i veřejnoprávní oblasti našich činností
Zajišťujeme:
– přednášky, školení a kurzy zaměřené na zvládání zátěžových, krizových a kriminálních situací a jejich přežití – včetně nácviku reakcí
– kurzy zaměřené na ovládání zbraní a bezpečnostních prostředků, střelecké kurzy různého zaměření a úrovně
– komplexní řešení bezpečnostní situace klienta
(analýza rizik, stanovení bezpečnostního standardu a bezpečných algoritmů činností, jejich implementace do systému klienta, bezpečnostní a detektivní služby)

www.cromconsulting.cz/
Právní služby

Právní služby

Právní služby
Ať už potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti, rozvodem nebo s obhajobou v trestním řízení, jsem tu pro vás. Žádný případ pro mě není malý. Naopak, každý případ je pro mě příběh, kterému se snažím vybojovat dobrý konec.
Nabízím právní služby v Brně. Kontaktuje mne.

www.aksipl.cz
Detektivní kanc

Detektivní kanc

Detektivní kancelář, detektiv Praha
Činnost naší detektivní kanceláře je zaměřena na široké spektrum detektivní, kriminalistické a právně-poradenské činnosti s nabídkou pomoci fyzickým i právnickým osobám v jejich orientaci při řešení různých případů protiprávního jednání, společenských problémů, soudních sporů a dalších záležitostí v oblasti jiných specifických činností, které si nemohou zajistit vlastními prostředky.
Nabízíme své služby na profesionálních základech, dlouholetých zkušenostech, se zárukou absolutní diskrétnosti.

www.detektivni-kancelar-jak.webnode.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one