TOPlist
Katalog odkazů Sport nabízí přehled firem které nabízejí služby v oblastech soukromého nebo výživového trenéra. Vybírejte z nabídky prodejců fitness vybavení a sportovních potřeb.
Befit

Befit

Befit André Reiners, Hana Mašlíková
Buďte fit s Be Fit TV, Web o zdravém životním stylu, tréninku doma a cvičení Hanky Mašlíkové a André Reinderse

www. befittv.cz/
MMAA asociace

MMAA asociace

MMAA asociace Česká asociace smíšených bojových umění
MMAA je převážně amatérskou asociací MMA a vznikla 26. září 2012. Jsme neziskovou organizací vzniklou za účelem zastřešení amatérských či profesionálních turnajů. V rámci mediální podpory bude asociace usilovat o pozitivní propagaci MMA široké veřejnosti. Nedílnou součástí plánu je podpora profesionální i amatérské základy MMA u nás, včetně rozvoje této základny ať už z hlediska úrovně sportovní či z hlediska růstu členské základny.

www.mmaa.cz/
fitness pohotovost, prodej, servis, výkup.jpg
Servis a prodej běžeckých pásů, rotopedu, eliptických trenažérů.
Servis a opravy fitness strojů provádíme po celé ČR. Provozujeme dílnu v Stříbrné Skalici a Olomouci, kam můžete fitness stroj přivézt a nebo jej můžete zaslat i přepravce jako je třeba Toptrans. Naši technici vyjíždějí z Kolína, Kutné Hory, Čáslavi, Olomouce a Stříbrné Skalice.
Dále provádíme servis – výkup – a repasování všech fitness strojů a infra saun.
Běžecké pásy -Cross trenažéry - Spinningová kola - Steppery - Veslování - Eliptické trenažéry - Vacu fitness - Cyklotrenažery – Posilovací stroje - Rotopedy - Vibrační stroje, atd. Servis motorů.
Repasování fitness strojů. Vykupujeme rozbité stroje. Prodej náhradních dílů na veškeré fitness stroje
www.fitnesspohotovost.cz
Fitness trenér

Fitness trenér

Osobní Fitness trenér Ledvina Academy
Osobní trenér pro fitness a výživové poradenství. Zdravé hubnutí pomocí úpravy jídelníčku. Profesionální coaching osobní trenéři Zdeněk Ledvina a Luďka Burdová.
Nechte se vést našim elitním týmem a poznejte rozdíl mezi trenérem a opravdovým coachem. Naší prioritou je individuální přístup, odbornost a profesionalita. Přijedeme k vám domů nebo zajistíme vhodný prostor. Připravíme vás do každé životní role. Nabízíme Sport Coaching, Diet Coaching, Kids Coaching, Golf Fitness a Online Coaching.

www.ledvina-academy.cz/
mma eshop

mma eshop

mma eshop, geassel shop
Prodej pánského a dámského oblečení značky Grassel. V našem sortimentu najdete také sportovní oblečení Grassel.

www.grasselshop.cz/
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one