Partneři webu:

sušené bylinky

sušené bylinky

sušené bylinky
Nabízíte nebo poptáváte zařízení provozovny, kavárny či kanceláře? Využijte firemního katalogu služeb pro hladký provoz vašeho podniku.
Avanero

Avanero

Výrobníky zmrzliny Avanero
Nabízíme výrobníky zmrzliny a další cukrářské stroje. Specializujeme se koncepty originálních a funkčních interiérů kaváren, cukráren nebo pekáren.
V dnešní době již do každé výroby patří technologie, bez nichž by nebylo možné vyrábět skutečně dobré produkty či poskytovat kvalitní služby. V celém světě již architekti pracují s počítačovými programy, lékaři využívají ty nejnovější přístroje a samozřejmě ani v oboru stravování bychom tyto služby neměli opomíjet. Jak si lze usnadnit práci i v těchto oborech? Odpovědí je multifunkční stroj Bravo Trittico, jehož práce začíná tam, kde končí lidské schopnosti.

www.avanero.cz/
Káva Praha

Káva Praha

Káva Praha - kávovary, velkoobchod
Jsme oficiálním distributorem světových značek kávy a kávovarů. Dodáváme kávu zrnkovou i mletou, známých značek jako je Lavazza, Vergano, Bristot, Dallmayr. Nabízíme k prodeji všechny typy kávovarů automatických, pákových i moka konvic a příslušenství. Káva Praha nabízí kompletní sortiment pro přípravu čerstvé kávy.

www.kava-praha.cz/
Prádelna Praha

Prádelna Praha

Prádelna Krystal prádelna Praha
Prádelna a čistírna Krystal. Prádelna Krystal Praha nabízí i žehlení, kompletní služby pro hotely, i Vaše oděvy. Prádelna Krystal to jsou komplexní služby, zpracování znečištěného prádla třídění, praní, sušení, žehlení, expedice včetně každodenního rozvozu a svozu prádla, dle potřeb zákazníka. Provádíme rovněž drobné opravy poškozeného prádla. Poskytujeme kvalitní, rychlý a spolehlivý servis za příznivé ceny.
Naše profesionální služby nabízíme jak jednotlivým osobám, tak i společnostem, jako např. hotelům, restauracím, školským zařízením atd.

www.pradelna-krystal.cz/
gelitask

gelitask

Levné výrobníky zmrzliny Gelitask
Gelito - to je značka kvalitních levných zmrzlinářských strojů. Nabízíme nejen výrobníky zmrzliny, ale i cukrářské stroje a vařiče cukrářských krémů.
Stroje na výrobu řemeslné zmrzliny dostupné pro všechny: snadno ovladatelné, pevné a spolehlivé a s na trhu bezkonkurenčním poměrem kvalita/cena. Připravené se předvést po celém světě.
www. gelitask.cz/
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one