TOPlist
Nabízíte nebo poptáváte zařízení provozovny, kavárny či kanceláře? Využijte firemního katalogu služeb pro hladký provoz vašeho podniku.
Avanero

Avanero

Výrobníky zmrzliny Avanero
Nabízíme výrobníky zmrzliny a další cukrářské stroje. Specializujeme se koncepty originálních a funkčních interiérů kaváren, cukráren nebo pekáren.
V dnešní době již do každé výroby patří technologie, bez nichž by nebylo možné vyrábět skutečně dobré produkty či poskytovat kvalitní služby. V celém světě již architekti pracují s počítačovými programy, lékaři využívají ty nejnovější přístroje a samozřejmě ani v oboru stravování bychom tyto služby neměli opomíjet. Jak si lze usnadnit práci i v těchto oborech? Odpovědí je multifunkční stroj Bravo Trittico, jehož práce začíná tam, kde končí lidské schopnosti.

www.avanero.cz/
Káva Praha

Káva Praha

Káva Praha - kávovary, velkoobchod
Jsme oficiálním distributorem světových značek kávy a kávovarů. Dodáváme kávu zrnkovou i mletou, známých značek jako je Lavazza, Vergano, Bristot, Dallmayr. Nabízíme k prodeji všechny typy kávovarů automatických, pákových i moka konvic a příslušenství. Káva Praha nabízí kompletní sortiment pro přípravu čerstvé kávy.

www.kava-praha.cz/
Prádelna Praha

Prádelna Praha

Prádelna Krystal prádelna Praha
Prádelna a čistírna Krystal. Prádelna Krystal Praha nabízí i žehlení, kompletní služby pro hotely, i Vaše oděvy. Prádelna Krystal to jsou komplexní služby, zpracování znečištěného prádla třídění, praní, sušení, žehlení, expedice včetně každodenního rozvozu a svozu prádla, dle potřeb zákazníka. Provádíme rovněž drobné opravy poškozeného prádla. Poskytujeme kvalitní, rychlý a spolehlivý servis za příznivé ceny.
Naše profesionální služby nabízíme jak jednotlivým osobám, tak i společnostem, jako např. hotelům, restauracím, školským zařízením atd.

www.pradelna-krystal.cz/
gelitask

gelitask

Levné výrobníky zmrzliny Gelitask
Gelito - to je značka kvalitních levných zmrzlinářských strojů. Nabízíme nejen výrobníky zmrzliny, ale i cukrářské stroje a vařiče cukrářských krémů.
Stroje na výrobu řemeslné zmrzliny dostupné pro všechny: snadno ovladatelné, pevné a spolehlivé a s na trhu bezkonkurenčním poměrem kvalita/cena. Připravené se předvést po celém světě.

www. gelitask.cz/
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one